• 1402/11/18 - 10:50
  • - تعداد بازدید: 123
  • - تعداد بازدید کنندگان: 86
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه
در نشست اساتید مشاور دانشکده مطرح شد؛

نقش بی بدیل تجربه و توانایی‌های اساتید مشاور در رشد استعدادهای دانشجویان

جلسه هم‌اندیشی اساتید مشاور با هدف تعامل وبررسی چالش های پیش روی اساتید و ارائه راهکار و روز سه شنبه 17 بهمن ماه برگزار شد.

323405.mp3 نقش بی بدیل تجربه و توانایی‌های اساتید مشاور در رشد استعدادهای دانشجویان

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم توانبخشی؛ دکتر اسماعیل ابراهیمی_ رییس دانشکده در این نشست گفت: هدف و وظیفه ما باید ارتقای سطح علمی و رشد استعدادهای دانشجویان به ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر در نظام آموزشی باشد که در این راستا تجارب و توانایی های اساتید مشاور می‌تواند نقش بی‌بدیل در دوران تحصیل  همچون سرپرستی دلسوز و یار و یاوری امین در هدایت تحصیلی دانشجو مفید و سازنده باشد.

وی افزود: در ارائه خدمات باید نجابت و شأن والا و حق بزرگ این عزیزان مبنا باشد و ضرورت توجه به توانمندی‌های آنان در عرصه تحصیل مورد تأکید قرار گیرد تا موجب القای احساس ضعف و از بین بردن اعتماد به نفس و انگیزه نشود .

در ادامه دکتر سمانه کرمعلی اسماعیلی _مسئول اساتید مشاور دانشکده مطالبی را پیرامون چالش های مشاوره به دانشجویان شاهد، ارائه کرد.

وی با اشاره به این مطلب که رعایت فرآیند ارجاع دانشجو به مرکز مشاوره ضروری می باشد،گفت: چنانچه دانشجویی تمایل به شناسایی نداشته باشد، می تواند به صورت انفرادی و خارج از این فرآیند به مرکز مشاوره مراجعه نماید.

سپس خانم خاطره حشمتی روانشناس دانشکده به بیان راهکارهای ارتباط موثر بین استاد مشاور و دانشجو پرداخت و به  اهمیت ارجاع دانشجویان دارای مسائل روانشناختی به واحد مشاوره اشاره کرد.

گفتنی است: اساتید مشاور حاضر در جلسه به بیان دیدگاه های خود در زمینه نظارت بر شرایط دانشجویان در دوران امتحانات بخصوص در جلسه امتحانات پرداختند.

 

  • گروه اخبار : گروه های محتوا,کارکنان,اعضاءهیئت علمی,اخبار
  • کد خبر : 323405
:
کلیدواژه ها
زهرا بدری
خبرنگار

زهرا بدری

تصاویر

Template settings