• 1403/03/13 - 18:27
  • - تعداد بازدید: 119
  • - تعداد بازدید کنندگان: 92
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه
با کسب 9 مدال رنگارنگ؛

درخشش دانشجویان پسر دانشگاه علوم پزشکی ایران در مسابقات قهرمانی منطقه 10

حاصل تلاش دانشجویان ورزشکار پسر دانشگاه علوم پزشکی ایران در رقابت‌های قهرمانی دانشگاه‌های منطقه ۱۰، کسب 3 مدال طلا، 3 نقره و 3 برنز بود.

334165.mp3 درخشش دانشجویان پسر دانشگاه علوم پزشکی ایران در مسابقات قهرمانی منطقه 10

به نقل از روابط عمومی تربیت بدنی معاونت دانشجویی دانشگاه؛ این مسابقات با حضور دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران، شهید بهشتی، تهران، بقیه الله، علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی و شاهد انجام شد. در روز نخست با میزبانی دانشگاه تهران مسابقات شنا روز چهارشنبه 9 خرداد ماه آغاز شد. تیم پسران دانشگاه ایران در این رقابت‌ها یک مدال طلا در 50 متر پرروانه و یک مدال نقره در 100 متر آزاد و یک برنز در 50 متر قورباغه را از آن خود کردند.

 

روز دوم مسابقات روز پنجشنبه 10 خرداد ماه، با انجام مسابقات بدمینتون و تنیس روی میز به میزبانی دانشگاه شهید بهشتی سپری شد که در بخش تک بدمینتون، پسران ایران به مقام سوم انفرادی اکتفا کردند و در رشته دوبل مقام چهارم تیمی به دانشگاه علوم پزشکی ایران رسید.

 

 در رشته تنیس روی میز با شرکت  16 دانشجوی پسر، دانشگاه ایران در بخش انفرادی قهرمان این رقابت‌ها شد و پوریا سخایی به مقام اول دست یافت، همچنین برنز تیمی مسابقات رهاورد پسران دانشگاه ایران با بازی پوریا سخایی و سامرند صلواتی در این رویداد بود.

 

حسن ختام این رقابت‌ها در رشته تیراندازی بود، که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی ایران روز جمعه 11 خرداد ماه در آکادمی تیراندازی دانشگاه ایران صورت گرفت.

در رشته تفنگ بادی امیر فرهنگ عباسی و آرمین پور رمضان، مقام اول و دوم را به نام خود ثبت کردند و در رشته تیراندازی با تپانچه، امیرحسین بابکی از دانشگاه ایران با کسب مقام دوم به کار خود پایان داد.

 

گفتنی است: مسابقات تیر اندازی در آکادمی تیراندازی دانشگاه ایران برگزار شد،که از مجهزترین سالن‌های تیراندازی دانشگاهی در سطح کشور می باشد و در اردیبهشت ماه سال گذشته افتتاح گردید.

 

نتایج رقابت های برگزار شده را به شرح زیر است:

نفرات برتر تپانچه بادی :

نفرات برتر تفنگ بادی:

مقام اول: معین محمدی                    از دانشگاه بقیه الله

مقام دوم: امیرحسین بابکی                از دانشگاه ایران

مقام سوم: محمدصادق عادل مهربان   از دانشگاه تهران 

مقام اول: امیر فرهنگ عباسی       از دانشگاه ایران

مقام دوم: آرمین پوررمضان           از دانشگاه ایران

مقام سوم: حسین رحمانی       از دانشگاه شهید بهشتی

 

تیم‌های برتر بدمینتون دوبل:

برترین‌های بدمینتون در بخش سینگل

 

مقام اول: امیرحسین احسانی و امیرحسین مهدوبان   از دانشگاه شهید بهشتی

مقام دوم: محمد مهدی فدایی و محمد حسین جعفرنژادی   از دانشگاه تهران

مقام سوم: محمد ایرجی و مهدی رستمی  از دانشگاه بقیه الله

مقام چهارم: علیرضا کاظمی و علیرضا جلیلیان     از دانشگاه ایران

مقام اول: امیرحسین احسانی  از دانشگاه شهید بهشتی

مقام دوم: محمد مهدی فنایی   از دانشگاه تهران

مقام سوم: علیرضا کاظمی  از دانشگاه ایران

 

نفرات برتر50 متر کرال پشت:

 

نفرات برتر 50 متر پروانه:

ردیف

نام و نام خانوادگی

نام دانشگاه

نام و نام خانوادگی

نام دانشگاه

1

مجتبی شهیدی 

دانشگاه بقیه الله

مهران قاسمی  

ایران

2

امیرحسین اشجعی  

شهیدبهشتی

احمد خلفان  

تهران

3

بهراد حدادیان   

تهران

دانیال دریانبرد   

شهید بهشتی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نفرات برتر 50 متر قورباغه :

نفرات برتر 100 متر آزاد :

مقام اول: ارشیا ترکیان   از دانشگاه شهید بهشتی

مقام دوم: مهدی رسولی   از دانشگاه بقیه الله

مقام سوم : محمد مهدی ملاقاسم   از دانشگاه ایران

 

مقام اول: علیرضا زمردی از دانشگاه شهید بهشتی

مقام دوم: امیررضا جلیل پور از دانشگاه ایران

مقام سوم: آرمین درویشی  از دانشگاه بقیه الله

 

  • گروه اخبار : گروه های محتوا,دانشجویی,کارکنان,آموزشی,اعضاءهیئت علمی,اخبار
  • کد خبر : 334165
:
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

تصاویر

Template settings