دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

تسهیل امکان تغییر موضوع پایان نامه های مصوب به موضوعات مرتبط با کووید۱۹

 | تاریخ ارسال: 1399/3/6 | 
با سلام و احترام
    ضمن ارسال نامه شماره ۵۴۰/۱۰۵/د /۹۹ مورخ ۸/۲/۹۹ معاون محترم تحقیقات و فناوری دانشگاه مبنی بر پیشنهاد تغییر موضوع پایان نامه مصوب دانشجویان به موضوعات مرتبط با کرونا ویروس جدید، به اطلاع می­رساند: درخواست مذکور در جلسه مورخ ۲۳/۲/۹۹ شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مطرح و به شرح ذیل مورد موافقت قرار گرفت:

عنوان پایان نامه یا رساله مصوب می­ تواند با درخواست دانشجو و رعایت سلسله مراتب آموزشی شامل: موافقت استاد راهنما و یا اساتید راهنمای دانشجو (در صورت وجود دو استاد راهنما)، موافقت مدیر گروه و تایید شورای تحصیلات تکمیلی آن دانشکده به موضوعات مرتبط به کرونا ویروس جدید و با همان استاد (یا اساتید) راهنمای عنوان قبلی، تغییر یابد.

بدیهی است مدیریت و برنامه ریزی مناسب جهت رفع هرگونه مشکلات ایجاد شده در روند اجرایی پایان نامه یا رساله با استاد راهنما می­باشد. همچنین، با توجه به شرایط فعلی بحران کرونا ویروس جدید و با توجه به نقش دانشگاههای علوم پزشکی در بحث تحقیقات علمی در این حوزه، شورای تحصیلات تکمیلی دانشکده­ ها مساعدت لازم جهت تایید درخواست دانشجویان در خصوص مورد ذکر شده را به عمل آورند.

خواهشمند است دستور فرمایید مراتب به نحو مقتضی به اطلاع مدیران محترم گروه های آموزشی، کارشناسان و دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی آن دانشکده رسانیده شود.CAPTCHA

دفعات مشاهده: 312 بار   |   دفعات چاپ: 14 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر