• 1401/12/16 - 21:38
  • - تعداد بازدید: 94
  • - تعداد بازدید کنندگان: 76
  • Study time: 2 دقیقه
دانشکده علوم توانبخشی؛

میزبان دومین نشست اندیشه‌ ورزی مدیران دانشجویی و فرهنگی دانشگاه

با حضور معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در دانشکده علوم توانبخشی موضوعات و مسائل فرهنگی و داشجویی دانشکده مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

12405.mp3 میزبان دومین نشست اندیشه‌ ورزی مدیران دانشجویی و فرهنگی دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم توانبخشی؛ این جلسه سه شنبه 16 اسفند ماه 1401 با حضور سرپرست معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، رییس دانشکده علوم توانبخشی، مدیر تربیت بدنی دانشگاه، سرپرست اداره سلامت و روان معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه و اعضاء شورای فرهنگی دانشکده در سالن آزادی برگزار شد.

دکتر عبدالوهاب برادران _ سرپرست معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در دومین نشست اندیشه ورزی مدیران دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در دانشکده توانبخشی با بیان دغدغه های فرهنگی و دانشجویی مسئولان دانشگاه افزود: باید دانشجویان از نظر موضوعات رفاهی دغدغه ای به جزء تحصیل نداشته باشند و در حوزه های فرهنگی هم ارزش هایی مثل احترام، ایثار، پاسخگویی اجتماعی و گذشت ارتقاء یابد.

دکتر اسماعیل ابراهیمی _ رییس دانشکده علوم توانبخشی با اشاره به جایگاه برتر دانشکده علوم توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی ایران در بین سایر دانشگاه ها و تربیت فارغ التحصیلان  شایسته و  نخبه خواستار مساعدت و همراهی بیشتر معاونت دانشجویی دانشگاه برای اجرای طرح ها و برنامه های فرهنگی و ورزشی در این دانشکده شد .

 

 وی همچنین از ساخت مرکز همایش 300 نفره این دانشکده با سرمایه گذاری بخش خصوصی خبر داد و گفت: با بهره برداری از این مرکز زمینه برای اجرای برنامه های فرهنگی و حتی درآمد زایی برای دانشکده فراهم  می شود .

در ادامه مجید نظامی _ مدیر تربیت بدنی دانشگاه با تاکید بر اهمیت نهادینه شدن سبک زندگی سالم در دانشجویان افزود: امسال اولین دوره لیگ ورزشی دانشجویی در دانشگاه شروع شد و در سال آینده قرار است این لیگ به کار خود ادامه دهد و انتظار داریم که دانشکده ها در این حوزه تیم های خود  را از نظر معنوی و مالی حمایت کنند.  

 حمید پیروی _ سرپرست اداره سلامت و روان معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه با بیان این مطلب که دانشکده علوم توانبخشی پتانسیل خاصی از نظر فضای فیزیکی و امکانات برای استفاده دانشجویان به خصوص دانشجویان خوابگاه گلستان دارد،  انتظار داریم که این دانشکده پیشگام اجرای دانشگاه بدون دخانیات باشد و به سالم سازی محیط دانشگاه کمک کند .

معصومه روز بهانی _ معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکده در ابتدای این نشست برنامه های فرهنگی اجرا شده در شش ماه دوم سال 1401 را گزارش کرد و پیشنهاداتی در خصوص برنامه های فرهنگی سال آینده ارائه نمود .

در پایان نمایندگان دانشجویی انجمن های اسلامی و علمی حاضر در جلسه به بیان دغدغه ها و پیشنهادات خود در حوزه مسائل فرهنگی و دانشجویی پرداختند.

  • Newsgroup : گروه های محتوا,دانشجویی,کارکنان,آموزشی,اعضاءهیئت علمی,اخبار داخلی
  • News code : 12405
کپی لینک کوتاه:
key words
زهرا بدری
خبرنگار

زهرا بدری

Pictures

کامنت‌ها

0 کامنت برای این مطلب وجود دارد

کامنت

Template settings