دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

جدول زمانبندی فرایند مهمانی وانتقال دانشجویان درنیمسال دوم ۹۹-۹۸

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۷/۱۳ | 
با سلام و احترام؛
      ضمن ارسال تصویرنامه شماره ۵۱۶۵/۵۲۱/د  مورخ ۳/۷/۹۷  سرپرست محترم مرکز خدمات آموزشی  وزارت متبوع ، مبنی براعلام جدول زمانبندی فرایند مهمانی وانتقال  دانشجویان درنیمسال دوم ۹۹-۹۸  ،  موارد ذیل را  جهت اطلاع رسانی  به کلیه دانشجویان آن دانشکده  به اطلاع  می رساند:
- دانشجویانی که درنیمسال دوم  سال تحصیلی ۹۹-۹۸  متقاضی مهمانی و یا انتقال  به سایر دانشگاهها (به غیر از دانشگاههایی که اعلام عدم پذیرش نموده اند )  می باشند می بایستی از تاریخ ۲۰/۸/۹۸    لغایت ۱۰/۹/۹۸   به آدرس  زیر مراجعه و ثبت نام نمایند.
-سامانه ثبت درخواست مهمانیGuest.behdasht.gov.ir   http://
-سامانه ثبت درخواست انتقال  http://Transmission.behdasht.gov.ir
ضمناًخواهشمنداست دستورفرمایید درمورد دانشجویان آن دانشکده که متقاضی انتقال ویامهمانی درسایر دانشگاهها می باشند پس از کسب نظریه کمیته انضباطی درمورد تقاضای ایشان اقدام نمایند.
شایان ذکر است که بدلیل تکمیل ظرفیت و عدم امکان پذیرش دانشجوی مهمان و انتقال،  سامانه این دانشگاه  جهت پذیرش از سایر دانشگاهها در نیمسال دوم ۹۹-۹۸ بسته می باشد.
سلام علیکم
  احتراماً، به اطلاع می رساند سامانه انتقال و میهمانی دانشجویان دانشگاههای علوم پزشکی جهت نیمسال دوم ۹۹-۹۸ بر اساس جدول مشروحه ذیل فعال خواهد گردید. مقتضی است ضمن اطلاع رسانی دقیق نسبت به ثبت درخواست، رسیدگی و پاسخگویی به تقاضاهای انتقال و میهمانی دانشجویان بر اساس بازه های زمانی مشروحه ذیل اقدام لازم بعمل آید .ضمن آنکه متذکر می گردد نقل و انتقال دانشجویان بایستی فقط از طریق سامانه مذکوراقدام و پیگیری گردد واستفاده از ازسایت یا سامانه دانشگاه دراین خصوص ممنوع می باشد . لازم به توضیح می باشد دانشگاهها/دانشکده های علوم پزشکی که درنیمسال مذکورپذیرش دانشجوی انتقال یا میهمانی ندارند بایستی اطلاع رسانی های لازم را دراین خصوص به انجام رسانند
 
جدول زمانبندی سامانه انتقال و میهمانی دانشجویان
۲۰ آبان تا ۱۰آذر ۹۸ ثبت نام دانشجویان متقاضی در دانشگاههای مبداء وبارگذاری مدارک لازم
۱۱آذر تا ۲۵ آذر ۹۸ بررسی مدارک و اعلام نقص توسط دانشگاه مبداء وویرایش توسط دانشجو
۲۶آذر تا ۱۰ دی ۹۸ اتمام فرصت ویرایش دانشجویان و رسیدگی و اعلام نتیجه توسط دانشگاه مبداء
۱۱دی تا ۲۳ دی ۹۸ بررسی مدارک و اعلام نقص توسط دانشگاه مقصد وویرایش توسط دانشجو
۲۴ دی تا ۸ بهمن۹۸ اتمام فرصت ویرایش دانشجویان و رسیدگی و اعلام نتیجه توسط دانشگاه مقصد
 
 
 

CAPTCHA

دفعات مشاهده: 22 بار   |   دفعات چاپ: 2 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر