دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

پیام تبریک و تهنیت ریاست دانشکده علوم توانبخشی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۶/۲۵ | 
پیام تبریک و تهنیت ریاست دانشکده علوم توانبخشی

روابط عمومی - دکتر اسمعیل ابراهیمی تکامجانی رییس دانشکده علوم توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی ایران آغاز سال تحصیلی جدید رادر پیامی تبریک گفتند.
سال تحصیلی جدید که مقارن با ایام حسینی و هفته دفاع مقدس شده است امید است که کلاس های درس با یادآوری ایثار، جوانمردی و آزادگی امام مظلومین جهان و خلق حسینی آغاز کنیم و با گرامی داشت یاد و خاطره رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در امتداد نهضت عاشورا گام برداشته و با استعانت از الطاف واسعه الهی، در ایجاد جامعه ای دانش محور، آزاده و خودکفا نقش آفرین باشیم.
در این برهه از زمان برای اعتلای جایگاه میهن اسلامی بیش از هر زمان دیگری نیازمند تلاش جهادی اصحاب دانش هستیم تا به مدد اساتید گرانقدر، دانشجویان پر تلاش و کارکنان صبور دانشگاه علم و فرهنگ با خلاقیت و کسب علم و معرفت لازم، گام های ارزشمندی در راستای ترویج فرهنگ جهادی و دستیابی به اهداف علمی، پژوهشی، فرهنگی و اجتماعی برداشته شود.
اینجانب فرا رسیدن سال جدید تحصیلی به آحاد دانشجویان عزیز دانشکده علوم توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی ایران به ویژه عزیزانی که در سال جاری با انتخاب اصلح این دانشگاه را جهت تحصیل برگزیدند، تبریک و تهنیت گفته و موفقیت و سربلندی همگان را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

CAPTCHA

دفعات مشاهده: 434 بار   |   دفعات چاپ: 6 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر