دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

کسب جایزه ۴ ستاره مدل تعالی منابع انسانی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ | 
 
 کسب جایزه ۴ ستاره مدل تعالی منابع انسانی
 
 
دانشگاه علوم پزشکی ایران برای اولین بارموفق به کسب جایزه ۴ ستاره مدل تعالی منابع انسانی گردید.
به نقل از روابط عمومی منابع انسانی: مراسم دریافت جایزه ۴ ستاره مدل تعالی منابع انسانی  با حضور دکتر کوهپایه زاده؛ سرپرست دانشگاه، حیدرزاده مدیر منابع انسانی ، جمعی از کارکنان دانشگاه و نیز مقامات ارشد کشوری در تاریخ ۲۵ دی ماه درمحل سالن همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.
دکتر کوهپایه زاده سرپرست دانشگاه، کسب جایزه ۴ ستاره مدل تعالی منابع انسانی را به خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی ایران تبریک گفت.
در چهاردهمین همایش مدیریت منابع انسانی، دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران، همدان، زنجان، تهران، اهواز و مشهد در بخش جایزه تعالی منابع انسانی، موفق به دریافت تقدیرنامه تعالی منابع انسانی شدند.
چهاردهمین همایش مدیریت منابع انسانی در روز‌های ۲۵ و ۲۶ دی ماه با حضور مدیران ارشد کشوری، در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما برگزار گردید.
در ن این همایش با حضور دکتر سیدعلی صدرالسادات، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت از سازمان‌ها و نهاد‌های برتر در زمینه مدیریت منابع انسانی و  در بخش جایزه تعالی منابع انسانی، ، از دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران، همدان، زنجان، تهران، اهواز و مشهد،تقدیر شد.
همایش مدیریت منابع انسانی که هر ساله توسط سازمان مدیریت صنعتی و با همکاری انجمن مدیریت منابع انسانی ایران برگزار و به عنوان بزرگترین رویداد ملی و حرفه‌ای در حوزه منابع انسانی کشور شناخته می‌شود، سازمان‌های متقاضی، در رقابتی سخت برای دریافت جایزه تعالی منابع انسانی حضور یافته و مطابق با مدل تعالی منابع انسانی ایران که برگرفته از الگو‌های برتر جهانی در این حوزه است با یکدیگر رقابت کرده و در نهایت در سه سطح گواهینامه، تقدیرنامه (دو، سه و چهار ستاره) و تندیس (برنزی، نقره‌ای و طلایی) به برگزیدگان اهدا می‌شود.
 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 163 بار   |   دفعات چاپ: 8 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر